cezmed@cezmed.com.tr    +90 322 225 18 89

Kurumsal

banner1
Structure of Spine (Backbone)
PlayPlay
banner2
Amazing Surgery To Fix Curved Spine (Scoliosis) - Animation
PlayPlay
previous arrow
next arrow

CEZMED, omurga sentezi ve endoprotez sistemleri özellikle göz önüne bulundurarak biyomedikal alanda tasarlama, üretme ve ticaret yapmaya adanmış bir şirkettir.

Bu cihazlar, ortopedik, sinir sistemi cerrahisi, biyomedikal ve biyomalzeme alanlarında çalışan teknik ve klinik ortaklar ile işbirliği içinde uluslararası bir seviyede, sürekli bir araştırmaya dayanarak üretilmektedir.

CEZMED, Beyin ve sinir cerrahisi ve ortopedi ana bilim dalına hitap eden ürünler üreterek çok kısa bir sürede dinamizm ve tecrübenin verdiği şevkle işletme kurulmuş gerekli olan tüm belgeler alınarak kurumsallaşma sağlanmıştır. Firma kültürü olarak, hizmette kalite ve zaman sınırlaması olmadığına inanış hakimdir. Bu kültür anlayışı doğrultusunda, camianın tüm değerli üyelerine, en iyiyi, en kısa zamanda, en uygun şartlarla vermek ilke edinilmiştir. Ülke geneline yayılmış bayiler aracılığı ile resmi ve özel tüm yaygın sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarına titizlikle cevap verilmektedir. Firmamız üretimini yaparak sektöre sunduğu tüm malzemelerin ISO 13485 ve CE belgelerini alarak Avrupa standartlarında ürünler ürettiğini bu belgelerle ispatlamıştır.

CEZMED, yurtiçi pazarında her geçen gün pazar payını arttırmıştır. Birlik ve beraberlik anlayışı içinde takım ruhuyla hareket etmektedir. Başarı bu anlayışla sağlanmaktadır. Toplam kalite felsefesine yolculuğumuz devam etmekte ve bu da ürün ve hizmet kalitesine yansımaktadır. En önemli hedefimiz, insan sağlığına katkıda bulunmaktır. Sektörün günden güne genişleyen yelpazesinde, genç ama tecrübeli firma olmanın sorumluluğu ile çalışılmaktadır.